Festival Rio de Riviera a známá jména

Jaká je hlavní motivace lidí v tom, aby navštívili určitý festival? Jsou to určitě známá hudební jména. Pokud jste na tom stejně, je dobré říci, že jedním z poměrně známých festivalů u nás je i ten, který nese název Rio de Riviera. V souvislosti s tím se musíme podívat na to, jaká známá jména v době své existence přinesl a na koho dokázal nalákat. A pokud máme něčím začít, tak by to měly být rozhodně zahraniční kapely, které jsou hlavním tahákem každého festivalu. A zde tomu nebylo jinak, a tak hlavním lákadlem byla skupina Fun Lovin’ Criminals. Poměrně známé jméno, a jelikož kapela u nás zase tak často není, je to poměrně jasný tahák. Rozhodně se ale nejedná o tahák jediný.

Řada známých tuzemských jmen

Pokud se podíváme na dramaturgii festivalu Fun Lovin’ Criminals, bez ohledu na konkrétní ročník, je třeba říci, že konkrétních jmen je možné najít ještě více. Tentokrát se podíváme i na ta česká, jelikož i bez nich nesmí žádný festival chybět. Pokud jde o ty zvučnější, tak je to třeba Monkey Business, nebo neméně známá kapela J.A.R. Dále nelze opomíjet ani jméno, kterým je Moimir Papalescu and The Nihilits. Celkem unikátní, ale rozhodně poslouchatelná a také z toho důvodu vyhledávaná hudba.

Vždy něco navíc

Stále ještě nekončíme, jelikož tento festival vždy cílil na to, že dokázal nabídnout směsici různých žánrů i směsici různých stylů. Pokud budeme konkrétnější, tak musíme vyjmenovat i několik dalších jmen, které se zde v době konání objevily. A to třeba Ohm Square, Jon Carter, Justin Robertson, Felipe, Crazy Sonic, Orbith, Ladida, Tvyks, Vectif a další. Je tedy celkem jasné, že každý hudební fanoušek, ať už miluje rock, nebo spíše lehčí muziku, či snad má radši styl některého DJ, ten si na tomto festivalu určitě přišel na své a na jednom místě během doby trvání našel vše, co hledal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *