Proč na Rio de Riviera? Důvodů je několik

Vybírali jste si někdy hudební festival a nemohli jste se rozhodnout, který by měl být tím nejlepším? Pokud ano, zkuste třeba ten, který nese název Rio de Riviera. Byl ve své době poměrně oblíbený. A my se tomu nedivíme. Podívejme se společně na to, proč vyrazit právě sem.

Zajímavá hudební produkce

První důvod je zcela pochopitelně spojený s hudbou. Ta je hlavní motivací, proč na hudební festival skutečně přijet. A co v minulosti lákalo? Třeba známá kapela Fun Lovin’ Criminals, stejně jako Brian Leise, ale i stálice tuzemské hudební scény, kam se řadí J.A.R., nebo i Monkey Business. K tomu přidejme desítky dalších vystupujících a jeden z hlavních důvodů je jasný. Navíc s ním může souviset i poměrně příznivé vstupné, což je pro někoho zcela pochopitelně také dost velké lákadlo. V podstatě můžeme říci, že když se podíváme do minulosti, tak se dalo za pořádnou porcí hudby dostat jenom za pár stovek korun. Toto byla cena lístků, které si zájemci mohli jednoduše pořídit v rámci předprodeje.

Mnoho možností, co dělat

Ano, ta primární je spojena s tím, že na festivalu Rio de Riviera půjdete na kapelu. Jak je to ale s jinými možnostmi, které se zde dají dělat? Rozhodně zde existují. Můžete třeba odpočívat ve speciální festivalové sekci. Dále je možné zahrát si různé hry, nebo si zasportovat. Důvodem ale mohou být i různí zajímavé exhibice, nebo možnost vidět na vlastní oči zajímavý ohňostroj. To vše dohromady vytváří nezapomenutelný den.

Skvělá atmosféra

Ano, důvodem pro návštěvu jsou zcela určitě také lidé. Je to právě ona skvělá atmosféra, která je také jedním z důvodů, proč lidé na festival Rio de Riviera jezdili. Bylo možné potkat se s řadou zajímavých lidí, a to takových, kteří byli příjemní a milí. Obávat se jakýchkoliv konfliktů zde zcela rozhodně nebylo na místě. Další plus a další důvod je za námi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *