Znáte festival Rio de Riviera?

Hudební festivaly jsou v posledních letech velmi oblíbené. A rozhodně se není čemu divit, jelikož jsou jedinečnou možností, jak si lidé mohou užít naživo nejenom své oblíbené kapely, ale jsou i možností, jak se skvěle pobavit. Jedním z takových festivalů, na které nesmíme zapomínat, je ten s názvem Rio de Riviera. Znáte ho? Pokud ne, podívejte se blíže na to, co vám může nabídnout, ale i to, kde je možné ho najít. A tím začneme. Je spojený s druhým největším městem naší země, tedy konkrétně s Brnem. Právě zde se nachází na místě, které mnoho místních zná. Je to areál koupaliště Riviera, podle čehož vlastně dostal svůj název.

Zajímavé hudební zaměření

Jako každý jiný festival, i ten s názvem Rio de Riviera je samozřejmě primárně zaměřený na hudbu. Velkým pozitivem je to, že se nejedná nutně jenom o jeden konkrétní hudební styl, jelikož ty se budou mísit. Ostatně i většina kapel nezůstává jenom u jednoho přesného škatulkového žánru. Koho tedy zajímá, jaké styly na Rio de Riviera zazní, potom se můžete těšit na dnes již klasický rock, stejně jako nechybí ani hip hop, stejně jako zajímavý funk, nebo stylový jazz. Zkrátka a jednoduše, směsice je celkem bohatá a pestrá, což může přinášet rozhodně velmi zajímavé a také velmi originální zážitky pro každého návštěvníka.

Bude pohoda i zábava

Rio de Riviera je tak trochu jiným festivalem, který má ukázat, že to jde dělat i jinak, než je u nás tradicí. Důležitá je zde hlavně pohoda a možnost se bavit. Návštěvníci si tak mohou být jisti tím, že budou mít k dispozici zóny klidu, kde nebude problém odpočívat, budou mít k dispozici i různá sportoviště, stejně jako je čeká i další doprovodný program, a to právě na ty chvíle, když například nehraje žádná jejich oblíbená a vyhledávaná kapela. I v tomto je tedy festival unikátní, jelikož myslí na blaho návštěvníků po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *